Дневна доза 2091 25. октобар 2016.
Ко последњи изађе нека утули свећу
Нисам никоме држала свећу, али осећам те ветрове. Неки људи који су били око њега [Коштуница] врше утицај још од моје кандидатуре за председницу и нису, сем са малим паузама, престајали то да раде. , после одлуке Председништва ДСС-а да је искључи из чланства у странци, у интервјуу за „Данас“, Б92
Срећна им нова 2008.
Данас, из ставова [потпредседника ДСС-а] Милоша Јовановића у вези са евентуалним заједничким кандидатом опозиције, реакција је била као да је ово 2008. и као да се ништа у међувремену није десило. Њима су ‘жути’ још увек главни непријатељ, а они, ДС, данас имају шест одсто подршке и нула одсто власти. А према СНС, који има 50 одсто подршке и 100 одсто власти, предлажу да се води политика еквидистанце као према ДС-у.
, после одлуке Председништва ДСС-а да је искључи из чланства у странци, у интервјуу за „Данас“, Б92







Србија буквално издржава Рударско-топионичарски басен Бор, због кога буџет годишње 'крвари' око 100 милиона долара. Има много проблема, и то морамо да решимо за шест месеци... Имаћу билатерални састанак са кинеским премијером [Ли Кећингом] - и то најдужи састанак - и молићу, клечаћу на коленима ако треба да најпознатија кинеска компанија узме РТБ Бор, јер не можемо то да издржимо. Људи морају да знају да само захваљујући држави Србији и грађанима РТБ ради и они примају плату. Страшно се изнервирам када чујем тумачења руководства РТБ Бора, а видим да месецима не плаћају рачуне за струју.